Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosinec v 1.třídě

5. 1. 2012

 

NARORENINY
 Oslava narozenin, tak to je pro nás všechny opravdu zážitek. Každý si pro své kamarády něco připraví. A my samozřejmě nezapomeneme popřát a zazpívat naši narozeninovou .
Děti mají narozeniny a my máme přání jediný štěstí, zdraví… hlavně to zdraví.

pb010304.jpg

 

PODZIM
Přišel k nám podzim a pomaličku nám končí první měsíc. Den po dnu děláme větší a větší pokroky. Už známe některá písmenka. Dokážeme napsat první důležité slovo MÁMA. Před námi je svět dalších písmenek, která nás blíž a blíž povedou k úspěšnému čtení.

TAK HURÁ DO TOHO

 

HRA JE RADOST
Po přečtení pohádky o Perníkové chaloupce si děti samy perníčky vyráběly, zapojily se s chutí a pracovním nasazením.

p9090082.jpg

 

PODZIMNÍ PLODY
Podzimní plody našich zahrad , polí a lesů. Přinesli jsme si krásy podzimu a baštili, vyráběli a předváděli. TO JE PESTROST, TO JE KRÁSA ANEB NAŠE VÝSTAVKA.

p1030279.jpg

 

SLABIKÁŘ .
Slabikář je v životě prvňáčka důležitou hranicí mezi hrou na čtení a opravdovým čtením. Čekají nás stále menší písmena a delší texty. 18. listopad 2011 byl pro nás slavnostním dnem. HURÁ , DOSTALI JSME SLABIKÁŘ.

pb180313.jpg

 

DNES PŘIŠEL MIKULÁŠ
Všichni jsme netrpělivě očekávali příchod Mikuláše a jeho družiny a nestydíme se za to, že jsme se trochu báli. Rachot a bouchání na dveře, strašidelné řinčení obrovského čerta, tak to byl pro nás některé pokyn  utíkat k paní učitelce. Ještěže přišel i Mikuláš a trochu ho krotil. Představte si, že o nás věděli všechno. Slíbili jsme,že budeme i nadále dobře pracovat a předvedli jsme tanec ČERTÍ REJ. Nakonec jsme dostali malou nadílku. Tak zas za rok

pc050012.jpg

 

VÁNOCE
Ustrojili jsme ve třídě vánoční stromeček, zazpívali koledy a rozbalili dárky. I na novoroční předsevzetí došlo.Do nového roku přejeme všem mnoho úspěchů a zdraví.

 

pc020007.jpg