Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akademie 2014

19. 12. 2014

Vánoční akademie 2014

Předvánoční čas byl na naší škole ve znamení příprav na vánoční akademii.  A nyní, když Štědrý den pomalu klepe na dveře, můžeme s hrdostí říci, že dílo se nám opravdu podařilo.

 Všechny třídy, od těch nejmenších prvňáčků až po naše téměř dospělé deváťáky, se předvedly v různých vystoupeních. Jen pohleďte: skřítkovské dovádění v podání první třídy. Druháci nám ukázali, že buchet není nikdy dost, a s třeťáky jsme si připomněli Mrazíka.  Čtvrtý ročník zapěl o Budulínkovi. Pátý překvapil, povedou parodii na hudební skupiny. Z našich menších nelze nepřipomenout užasnou letní pobřežní hlídku nebo kouzelníky, kteří umně klamali náš zrak.

 Obrovský potlesk sklidili i žáci druhého stupně. Šestáci ukázali, že cirkus může být i ve škole. Sedmáci nás na moment přenesli do Vídně se svým valčíkem a rozesmáli svými liliputy a akváriem. Osmáci tleskali do rytmu a ukázali zpravodajství v jeho pravém světle. Deváťáci nacvičili tanec na hudbu z muzikálu Pomádu a celou show udatně moderovali. Třešničkou na dortu byl zpěv školního sboru.

 Děkujeme všem, kteří se s námi přišli pobavit, zasmát a potěšit. Tak zase příště.

Tereza Košnarová